دروه های آموزشی ما

*
نرم افزار های معماری
برنامه نویسی و توسعه نرم افزار

اتوکد دو بعدی

دوره اتوکد دوبعدی از نرم افزار های ضروری برای دانشجویان رشته معماری محسوب میشه و برای ترسیم انواع پلان های دو بعدی نظیر معماری داخلی، محوطه سازی، نما، سازه های عمرانی و تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.

جزئیات بیشتر

اتوکد سه بعدی

با یاد گیری اتوکد سه بعدی شما می توانید به ترسیم انواع پلان های سه بعدی معماری، معماری داخلی، نمای و سازه های عمرانی با قابلیت برآورد متره دقیق بپردازید.

جزئیات بیشتر

تردی مکس(مقدماتی)

مورد استفاده جهت مدلسازی حرفه ای و طراحی انواع فضاها و المان های معماری نظیر: طراحی نما، طراحی داخلی(اتاق خواب و سرویس، آشپزخانه، سالن و لابی و...)، طراحی ویلا، طراحی سر در و وروردی، طراحی غرفه و فروشگاه و...

جزئیات بیشتر

تردی مکس(پیشرفته)

دوره تری دی مکس پیشترفته برای علاقه مند به طراحی انواع فضا های معماری تهیه شده است که پس از این دوره شما قادر به طراحی نما، طراحی داخلی ، طراحی ویلا و محوطه خواهید بود. در این دوره به مباحث مدل سازی تعیین متریال و نور پردازی تخصصی با قابلیت افزودن افکت و پلاگین هایی نظیر وی -ری پرداخته می شود.

جزئیات بیشتر

زبان برنامه نویسی شی گرا C#

ورود به دنیای برنامه نویسی با یک زبان سطح بالا و شی گرا مورد توجه علاقه مندان به برنامه نویسی که برای پیمودن گام های اولیه در طراحی و پیاده سازی برنامه های کاربردی استفاده می شود.

جزئیات بیشتر

طراحی وب سایت

دوره جامع طراحی وب، به معرفی استانداردها، ابزار ها و نیازمندی های لازم در خوصوص طراحی وب سایت می پردازد که به کمک آن می توانید در ابتدا سایت خود را ساخته و سپس به بهترین صورت ممکن آن را در معرض دید عموم قرار دهید.

جزئیات بیشتر

در خواست مشاوره رایگان